Це професійне свято працівників лісового господарства, лісової і деревообробної промисловості України.

      Коростенщини два з половиною роки тому запрацювало нове потужне підприємство - ЗАТ «Коростенський завод МДФ», що дало роботу близько 500 особам і забезпечило безперебійну роботу лісогосподарських підприємств кількох областей України. Вид діяльності підприємства - переробка деревини, не діловий є непридатною для розпилювання на пиломатеріали, а технічної (низької якості). Однак при переробці такої сировини виходять абсолютно нові продукти - це деревоволокнисті плити MDF і HDF (англійська абревіатура для термінів «волокнисті плити середньої щільності» і «волокнисті плити високої щільності» відповідно). Плити МДФ використовуються для виготовлення меблів, а з плит HDF виготовляється ламінована підлога.

 

    Багато жителів, Коростеня, району, Житомирської області та України в цілому переконалися в тому, що на Коростенському заводі МДФ виготовляються якісні товари. Якість товарів, виготовлених на нашому підприємстві, оцінили і в інших країнах, таких, як Росія, Білорусь, Казахстан, Молдова, Азербайджан, Туреччина, Іран, Афганістан, Таджикистан та ін.

    Підприємство бере активну участь у громадському житті міста. За цей час завод допоміг в реконструкції міського стадіону, виділив кошти на ремонт доріг, надав допомогу матеріалами для проведення ремонтів міській лікарні, школі № 1, школі № 8, Пугачевский дитячому будинку, релігійним громадам міста і району.

    Однак ми не повинні забувати про основне. Як я сказав вище, на підприємстві працюють близько 500 співробітників. Це працьовиті, відповідальні і в багатьох випадках талановиті молоді люди. До речі, середній рік працюють на підприємстві становить 34 роки, і вони заслуговують на те, щоб мати своє професійне свято.

 

    Тому вітаю Вас, дорогі колеги - працівники ПрАТ «Коростенський завод МДФ» - з вашим професійним святом, бажаємо трудових успіхів, міцного здоров'я, достатку та сімейного тепла.

З повагою Генеральний директор,
Шевело В.М.
 

Активні Тендери 

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750