Якість готової продукції визначальним чином залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання техніки компаній-лідерів на ринку обладнання для деревообробної промисловості.

У нас встановлені технологічні лінії німецьких компаній Siempelkamp - загальновизнаного лідера обладнання для виробництва деревних плит, лінія ламінування фірми Wemhöner і лінія по виробництву ламінованої підлоги фірми Homag. Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання таких гігантів, як Меtsо, Бюттнер і інші.

На заводі встановлено прес прес ContiRoll довжиною 40 метрів, здатний розвивати тиск на 1-му ділянці до 500 Н / см2. Конструкція даного преса дозволяє здійснювати процес пресування в безперервному режимі з розподілом тиску, як по довжині преса, так і по ширині, що призводить, в результаті, до збільшення продуктивності, зниження витрат сировини і матеріалів і високій якості готової продукції.

Лінія з виробництва МДФ повністю автоматизована і буде управлятися системою контролерів одного з cвітових лідерів в області автоматизації - фірми Siemens, що обмежить вплив людського фактора тільки коригуванням роботи лінії, в разі необхідності, з боку висококваліфікованих операторів і технологів. У сукупності з іншими технологічними і логістичними перевагами це дозволить підприємству знизити вартість МДФ і ХДФ-плит для кінцевого споживача.
 


 
Технологічна лінія заводу МДФ повністю автоматизована. Устаткування управляється контролерами Siemens Step7. Оператор тільки задає технологічні параметри і контролює їх по системам візуалізації. Завод комплектується всіма необхідними системами автоматизації, електроживлення і приводами: для груп 1100-2300 - група 9000М, для груп 2400-7000, група 9000S.

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750