Технології

На Коростенському заводі МДФ встановлені технологічні лінії німецьких компаній Siempelkamp, лінія ламінування фірми Wemhoner і лінія по виробництву ламінованої підлоги фірми Homag. Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання таких гігантів, як Меtsо, Buttner і інші.Преси та установки фірми Siempelkamp використовуються у всьому світі в деревообробної промисловості. Впровадження найсучасніших рішень систем автоматизації виробничої та технологічної техніки забезпечує високу готовність і надійність установок Siempelkamp.Наряду з якістю обладнання, компанія Siempelkamp також надає високе значення безперебійної інновації. Відділ дослідження та розробки компанії Siempelkamp регулярно розвиває нові установки і технологічні методи, які будуть застосовані на Коростенському заводі МДФ і дозволять підвищити конкурентоспроможність виробленої продукції.

Розроблений більш ніж 20 років тому прес ContiRoll® є прес безперервного дії для використання на лінії формування і пресів. Він відповідає всім сучасним світовим стандартам в галузі використання пресів безперервної дії для обробки деревного матеріалу. З моменту запуску преса ContiRoll® в виробництво, компанія Siempelkamp вже поставила в усьому світі понад 200 таких пресів. Абсолютною відмітною ознакою преса є безступінчата регульована вхідна секція - ніякий інший прес на ринку не має дану технічну характеристику.

Прес ContiRoll® призначений для обробки плоского деревного матеріалу. Його технологія відповідає:

- Ефективності - до 200 мм / сек. з максимальною готовністю і запасом потужності

- Точності - 0,1 мм допуску відхилень в товщині

- Надійності - спеціальний захист сталевої стрічки на лінії формування.

Науково-технічний процес не стоїть на місці! Завдяки чому сьогодні ми тримаємо руку на пульсі якості, і моментально робимо всі необхідні заходи, для того, щоб наш продукт завжди залишався самим бажаним на ринку.

Так, наприклад установка STENOGRAPH фірми GreCon, дає можливість спостерігати за профілем щільності, (власне вся внутрішня структура плити), в режимі on-line, що дає можливість вчасно внести необхідні корективи і не допустити потрапляння споживачеві неякісного продукту.

Наша продукція відповідає найжорсткішим EN-ам (Європейським стандартам), а також DIN-ам (Німецьким стандартам). Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися з наших технічних умов.

Також ряд технологічних секретів дозволяє залишатися нашим продуктам конкурентоспроможними в плані якості, екологічності та ціною.

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750