15 вересня 2020 року відбулася робоча зустріч Генерального директора ПрАТ «Коростенський завод МДФ» Катерини Самчук з Прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем, Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорем Петрашко  та Головою Житомирської ОДА Віталієм Бунечко.

        Під час зустрічі обговорили, що потрібно зробити на державному та місцевому рівнях, щоб зберегти та примножити лісові багатства України та одночасно дати стимул для довготривалого розвитку деревообробної галузі, ознайомилися з продукцією Коростенського деревообробного кластеру, одним з провідних підприємств якого є ПрАТ «Коростенський МДФ» . На нараді мали змогу представити свої можливості, інвестиційні та соціальні проєкти, а також успішні компанії галузі.

Активні Тендери 

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750