Коростень - це районний центр, розташований на річці Уж, притоці Прип'яті, в 87 км на північ від обласного центру м Житомира, 150 км від столиці України м Києва та в 60 км від кордону з республікою Білорусь.
 
Межує з Лугинського, Малинським, Ємільчинський, Овруцьким, Народицький, Володар-Волинським районами.
 
З площею 3385,1 га, це другий за величиною, після Житомира, місто в області.

Сучасний Коростень - Великий транспортний вузол Південно-Західної залізниці, індустріальне місто обласного підпорядкування з населенням 66 тис. чол. і розвинутою економічною, соціальною інфраструктурою.

Географічна зона України - на кордоні Полісся і Лісостепу.

Автодороги - Київ-Ковель, Мінськ-Ізмаїл.

Залізничні магістралі - Коростень-Шепетівка, Коростень-Ковель, Коростень-Київ, Коростень-Житомир, Коростень-Мозир.

Промислову діяльність в місті здійснюють понад 200 підприємств, з яких 18 - це підприємства основного кола, з них 7 виготовляють продукцію на експорт.

Коростень - надзвичайно цікавий, гарне місто, історія якого згадується в "Повісті временних літ" і налічує понад 1300 років, що доведено вченими-археологами. У 1589 році місто отримало Магдебурзьке право.
Коростень відомий науковцям усього світу. Слова "Коростень" і "Коростенський" входять в сотні довідників і десятків тисяч наукових робіт. Іменем Коростеня названі геологічні об'єкти, зони, біологічні ареали.

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750