1-2 листопада в Українському Домі в Києві проходив конкурс якості (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України".

Конкурс проводився під патронатом Президента України за підтримки Уряду України та сприяння Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. На фінальному етапі конкурсу проводилась виставка переможців, яка має статус національної.

За результатами конкурсу ПрАТ "Коростенський завод МДФ" Став переможцем конкурсу (золото) в номінації "Промислові товари для населення", а в номінації "Продукція виробничо-технічного призначення" став лауреатом (Срібло конкурсу) про що свідчать дипломи і свідоцтва.

             

             

    

Активні Тендери 

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750