Будівельні CLT панелі Rezult - це новий екологічно чистий продукт від Rezult House.

Панелі виробляються зі склеєних між собою шарів суцільного або оптимізованого (зрощеного) пиломатеріалу хвойних порід та відрізняються від аналогів підвищеною міцністю та пожежостійкістю. Продукт виготовляється із 100% хвойної деревини за стандартом FSC.

CLT панелі – це тренд в будівництві 21 століття оскільки матеріал придатний для будівництва не лише приватних будинків, а й багатоповерхівок до 18 поверхів. Естетично привабливі поверхні з дерева можна залишати відкритими, мінімізуючи використання синтетичних матеріалів, таких як: гіпс, бетон та ін. матеріали. Більш детальну інформацію можна дізнатися у відділі продажу Rezult

Активні Тендери 

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750