Коростенський завод МДФ взяв участь у найбільшій виставці деревообробної галузі Близького Сходу - Dybai Woodshow 2015

Коростенський завод МДФ взяв участь у найбільшій міжнародній виставці пиломатеріалів, деревини та деревообробного обладнання Dybai Woodshow 2015 року, яка проходила з 14 по 16 квітня в Дубаї (ОАЕ).

 Сучасний дизайн стенду Коростенського заводу МДФ, а також виставкові зразки продукції, що випускається, висока якість виробництва і пропоновані рішення, залучили безліч відвідувачів з усього світу. Протягом всіх виставкових днів на стенді панувала ділова і динамічна атмосфера.

–Регіон Близького Сходу - це потенційний і дуже ємний ринок для української плити МДФ і ламінованих підлог. Зараз будівельна галузь цих країн знаходиться на піку свого підйому. Стрімко зростає населення, величезні кошти вкладаються в фінансування розвитку інфраструктури, в т.ч. в область будівництва. Наша продукція викликала великий інтерес серед учасників виставки. В даний момент ми ведемо переговори із зацікавленими у співпраці компаніями, географія діяльності яких виходить далеко за межі Ближнього Сходу, - коментує участь у виставці Артем Зінченко, керівник відділу експортних продажів.

 Щорічна виставка Dubai Woodshow є точкою конвергенції для виробників, постачальників, імпортерів, експортерів, трейдерів і кінцевих користувачів в ланцюжку деревообробного виробництва. Участь у виставці такого рівня в черговий раз засвідчило високий рівень конкурентоспроможності нашої продукції на світовому ринку.

 Фото нижече:

 

 

 

 

Наші Новини: 

До уваги студентів та випускників !!!

 

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з вибору учасників індустріального парку «Коростень»

Транспортні послуги

На постійній основі потрібні послуги з перевезення вантажу Герольштадт - Коростень

«Коростенський завод МДФ» - підприємство-лідер за рівнем оплати праці

 

Коростенський завод МДФ пройшов перевірку державної екологічної інспекції

 

З 23 липня 2015 року в Канаді з'явився офіційний дистриб'ютор Коростенського заводу МДФ.

Лідер галузі 2015

ПрАТ "Коростенський завод МДФ за результатами загальнодержавного рейтингу проведеного торгово-промисловою палатою України визнане переможцем у двох номінаціях, про що свідчать нагороди.

  

Активні Тендери 

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750