23 жовтня на території Коростенського стадіону «Спартак» відбулося урочисте відкриття скейт-парку.

       Скейт-парк був побудований за кошти ПрАТ «Коростенський завод МДФ».Вартість об’єкту складає 350 тисяч гривень. На відкриття завітав Заступник Генерального директора ПрАТ "Коростенський завод МДФ" Андрій Васьківський.

     Міський голова Володимир Москаленко привітав всіх присутніх юнаків та дівчат з цією урочистою подією та вручив захисне обладнання керівнику спортивного клубу «2Xtreem» - Василю Дворецькому.

     Тепер усім любителям скейтів, роликів, веломотокросу і не тільки, є де позайматися та гарно і з користю провести вільний час.

Активні Тендери 

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750